Vážení přátelé nostalgie,

jste na stránce, kde vám nabízíme možnost nechat si ušít přesně to oblečení, které se vám na obrázcích zalíbilo a odpovídá období, které preferujete.

Nejdříve si musíte ujasnit, do které doby se chcete stylizovat. V následujících částech vám nabídneme vzory oblečení podle jednotlivých desetiletí minulého století.

Léta dvacátá a třicátá

 

 

 

                                                                                               Léta čtyřicátá a padesátá

   

 

Pokud se rozhodnete pro využití naší nabídky, pak napište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v další komunikaci si upřesníme Vaše požadavky. Vybereme model, látku (příp. si vyberete sami v e-shopech - máme vybrané a levné!), zašlete nám rozměry v dodané tabulce a my Vám ostatní provedeme k Vaší spokojenosti! V další sekci najdete  fotografie prvních našich výsledků. Rovněž dále najdete vzorky látek, z nichž šijeme. Kompletní galerii látek zašleme mailem na požádání. Jedná se převážně o vlněné oblekové látky, vzorník pouze při osobní návštěvě nebo závazné objednávce. Pro dámy máme k dispozici rovněž látky vlněné, strečové i lehké na letní šaty. Bližší info mailem. 

V případě zájmu o ušití vybraného typu oděvu je nutno dodat přesné rozměry Vaší postavy. K tomu slouží náš návod, který na požádání zašleme mailem. Rovněž fotografie mnohé napoví a pomůže.

Naše dosavadní výrobky jsou zde:

 

 

 

šaty 1

 

šaty 2

 

šaty 3

 

kostým 1

 

vesta/pumpky 2

   

 

vesta/pumpky 1

 

oblek 1

   

 

sako 1

vesta samostatná

sako káro

 

vesta/pumpky 1

vesta/pumpky 1

vesta/pumpky 2

 baret

 

   

 

a to jsou naše nově realizované zakázky, poslední komplety jsou dětské ..... a v Litomyšli 28.4. byli oba bratři Flídrovi středem pozornosti!

 

 

Ceny dobových oděvů nemusí být vyšší než moderních (pozor - není to konfekce!) - pro informaci uvádíme některé ceny bez materiálu:

Vesta   pánská i dámská                          od 800,- dle složitosti (kapsy, límec, přezky apod.)

Pumpky                                                    od 800,- dle doplňků (přezky atd.)

Baret , bekovka                                        od 450/350,-  precizní vypracování a vyztužení

Kalhoty pánské                                        od 1000,-  opět dle typu, kapes atd.

Sako pánské                                            od 1800,- (nelze bez zkoušky)

Kalhoty dámské                                       od 900,-             

Šaty letní                                                  od 1000,-                    Vše dle složitosti, ceny jsou pouze orientační a základní, konkrétní cena dle dohody!

Halenka                                                    od 600,-

Sukně                                                       od 500,-

Některé z našich materiálů :

 
 

Kompletní vzorník pošleme mailem na požádání. Jedná se o vlněné oblekovky, některé máme ale pouze v omezeném množství. Cena látky se pohybuje od cca 200,-Kč/běžný metr (šíře 150cm). Orientačně spotřeba látky: pumpky 80cm, kalhoty 130cm, vesta 80cm, baret 40cm, dámské šaty dlouhé 220cm.

Vzorník dámských látek připravujeme. Fyzický vzorník můžete získat zapůjčením po úhradě za ušití objednaného oděvu. Samozřejmě vám ušijeme i z vámi dodaného materiálu!

Platba předem nám zajistí jistotu, že je Vaše objednávka seriozní. Je to běžný postup u všech krejčovských firem se zásilkovou službou. Protože se jedná o zakázkové šití na míru, nelze zboží vrátit, ale lze nechat bez další platby upravit (v případě nutnosti).

Na požádání zašleme kompletní postup pro změření postavy - krok za krokem ! Je to základní požadavek pro ušití na míru !